ZALOGUJ SIĘ
  zapamiętaj mnie
Tytuł:

  Jeśli nie masz jeszcze własnego profilu w serwisie to wejdź na pokład i dołącz do Nas - założ konto teraz ! Nie czekaj i wejdź na Fanpage KreskowkaPL


   Nowości yuri, i inne!
   Odsłon: 2391
Nowości yuri, i inne!

Konnichiwa, moi otaku YURI! Jak widzicie, łącznie z tą, dwie nowe notki w klanie. Za to, że nie pisałem przepraszam, to się zmieni.

~N E W S Y  Y U R I~

I te starsze, i te nowsze - czyli odrabiamy zaległości!

"Lubicie perypetie Fumi i jej przyjaciółki A-chan? Jeśli tak, na pewno ucieszy Was kolejny już 5 tom mangi Aoi Hana. Jeśli mowa o Aoi Hana należy wspomnieć także o Sasameki Koto autorstwa Takashi Ikedy. 25 marca pojawi się 6 tom owej mangi. Także w marcu ukaże się 4 tom Girl Friends stworzonej przez Morinage Milk.  "

"Już niedługo możemy się spodziewać także kolejnego 12 numeru Hayate x Blade oraz 13 numeru Manga no Tsukurikata. "

"Niedawno ukazały się nowe tomy Antologi Yuri. Na światło dzienne wyszły m.in. Yuri Hime tom 21, Yuri Hime Wildrose tom 6, Tsubomi tom 8 oraz drugi tom Antologii Hirari wydana przez wydawnictwo Shinshokan. Ukazał się także ostatni tom mangi Girl Friends Morigany Milk oraz 5 tom Octave."

Źródło?! YURI.PL - arigatou gozaimasu!

~Z M I A N Y~

Hm, więc, co Wy na zmianę wyglądu i awataru? Wkrótce dodam sondę jeżeli chodzi o wygląd. Natomiast jeżeli chodzi o awatary, to prosiłbym o przesyłania propozycji awatara/awatarów na PW! Czekam także na inne propozycje i propozycje tytułów Yuri, któreymi chcielibyście się podzielić z innymi - także na PW.

Właściwie, to to wszystko, sayounara.

BiankadeSade

hmmmm jeśli chodzi o mangę to polecam dość nową (na razie 4 chaptery) "Kissing Mars" oraz "Blue Friend"

bakacha

Sorry, coś się stao : O

bakacha

Sorry, coś się stao : O

Nie jesteś zalogowany, aby wystawiać komentarze musisz się zalogować
1 2 3 4 5

yuri
Yuri wa kawaii desu *_*

Adres klanu:
założyciel: bakacha 
Oceń:  
Zobacz ranking: 750
reklama